skip to Main Content
TodayGesloten08:30-01:00

Agenda 

juni, 2018

19jun18:0019:00Samen Eten (Speciale Barbecue editie)

24jun14:0016:00The Woodwind Jazz Collection - Hot Summer Jazz

30jun19:0023:00De Hawaii Disco met DJ Snow & Co!

Agenda vast programma De Rietschoot

Hieronder vindt u een overzicht van alle dagelijkse activiteiten van de Rietschoot. Klik op de naam om direct naar de desbetreffende activiteit toe te gaan.

Agenda regulier programma De Rietschoot

Hieronder vindt u een overzicht van alle dagelijkse activiteiten van de Rietschoot. Klik op de naam om direct naar de desbetreffende activiteit toe te gaan.

Maandag

09:00 – 10:00 uur      Gymnastiek, AlkmaarSport
09:00 – 10:00 uur      Pilates, Erica van Stralen
15:30 – 16:30 uur      Hobbyclub
15:30 – 17:30 uur      Naschools sporten
17:45 – 18:45 uur      Zaalvoetbal OWA
19:00 – 20:00 uur      IOB: GYM- EN SPELAVOND
19:00 – 21:00 uur      Badminton De Stolp
19:00 – 22:30 uur      Biljart De Kneus
19:30 – 22:30 uur      Toneelvereniging De Roos
20:00 – 22:30 uur      Badminton De Stolp

Dinsdag

09:00 – 10:00 uur     Peutergym, Sara Licher
09:00 – 10:00 uur     Pilates Erica van Stralen
10:00 – 11:30 uur     Senioren Badminton Koedijk
15:30 – 17:30 uur     Meiden Mall
20:00 – 21:00 uur     Handbal SV Koedijk
20:00 – 24:00 uur     Schaakgroep Koedijk
21:00 – 22:30 uur     Senioren Badminton Coedijck

Woensdag

09:00 – 10:00 uur     Pilates Erica van Stralen
13:00 – 17:00 uur     Woensdagmiddag Biljart
13:15 – 14:30 uur     Musicalklas 6-9 Artiance
13:00 – 15:00 uur     SportXtra, AlkmaarSport
14:30 – 16:00 uur     Musicalklas 9-12 Artiance
16:30 – 18:00 uur     Musicalproductie 10+ Artiance
18:30 – 20:00 uur     Musicalproductie 12+ Artiance

Donderdag

09:15 – 10:15 uur    Conditietraining Talking Jumpers
13:00 – 16:00 uur    Donderdagmiddag Biljart
13:00 – 16:00 uur    Schildersclub (2x pm)
14:00 – 16:00 uur    Toneelvereniging Cupido
15:30 – 17:30 uur    Huiskamer The Mall
19:00 – 20:00 uur    Conditietraining Talking Jumpers
19:00 – 23:00 uur    Biljart De Poedel
19:30 – 20:30 uur    G-Handbal SV Koedijk
20:00 – 21:30 uur    Volksdansen Gaida
20:30 – 21:30 uur    Jonker Zaalvoetbal

Vrijdag

09:00 – 10:00 uur    Pilates Erica van Stralen
09:30 – 11:00 uur    Internationaal Dansen
15:30 – 17:30 uur    Huiskamer The Mall
15:30 – 17:30 uur    Zaalvoetbal The Mall
18:30 – 20:00 uur    Handbal SV Koedijk
18:30 – 20:00 uur    Toneelvereniging De Roos
18:45 – 22:15 uur    Muziekvereniging Aurora
19:30 – 22:30 uur    Huiskamer The Mall
20:00 – 22:00 uur    Pop/Showkoor Heartbeat
20:00 – 22:30 uur    Badminton De Stolp

Back To Top
X