Agenda De Rietschoot

Maandag

08.30 – 14.00 uurSchool gym (Alkmaar Sport)Sporthal
09.00 – 10.00 uurPilatus, Erica van StralenAchterzaal
09.00 – 10.00 uurMBVO (Alkmaar Sport) alkmaarsport.nlToneelzaal
14.30 – 16.00 uurHobbyclub (Zol)Voorzaal
17.45 – 18.45 uurZaalvoetbal ScalaSporthal
19.30 – 21.30 uurEHBOKleine zaal
19.30 – 22.00 uurFotoclubAchterzaal
19.30 – 22.30 uurToneelvereniging De RoosToneelzaal
20.00 – 22.30 uurBadminton De StolpSporthal
Hier boven ziet u onze vaste verhuurders, er is nog ruimte over,
bel of mail ons voor meer informatie over de verhuur

Dinsdag

09.00 – 10.00 uur  Pilates Erica van StralenAchterzaal
10.00 – 11.30 uurSenioren Badminton KoedijkSporthal
18.00 – 20.00 uurSamen eten
18.00 – 19.00 uurCapoeira Topazio
19.00 – 20.00 uurYoung Heartbeat
19.30 – 20.30 uurTalking Jumpers Pilates
19.00 – 21.00 uurSV koedijk HandbalSporthal
20.30 – 22.00 uurBadminton vereniging CoedijckSporthal
Hier boven ziet u onze vaste verhuurders, er is nog ruimte over,
bel of mail ons voor meer informatie over de verhuur

Woensdag

08.30 – 14.00 uurSchool gym, Alkmaar SportSportzaal
09.00 – 10.00 uurPilates Erica van StralenAchterzaal
09.30 – 11.00 uurKlaar mee-Loop Mee
13.00 – 17.00 uurBiljarten, WOMIKleine zaal
19.00 – 21.00 uurDamesgymnastiek
20.00 – 22.00 uurPrestige Zangkoor
20.00 – 21.00 uurBijpost zaalvoetbal Sporthal
Hier boven ziet u onze vaste verhuurders, er is nog ruimte over,
bel of mail ons voor meer informatie over de verhuur

Donderdag

09:00 – 10:00 uur    Pilates, Erica van StralenAchterzaal
12:00 – 17:00 uurDonderdagmiddag Biljart
13:00 – 16:00 uurSchildersclub
15.00 – 18.00 uurThe Mall
19:15 – 20:15 uur  Conditietraining Talking Jumpers
18:00 – 19:00 uurCapoeira Topazio
Hier boven ziet u onze vaste verhuurders, er is nog ruimte over,
bel of mail ons voor meer informatie over de verhuur

Vrijdag

09.00 – 10.00 uur    Pilates Erica van StralenAchterzaal
09.30 – 11.00 uurInternationaal Dansen
13:00 – 17:00 uur Biljarten, De PoedelKleine zaal
14.15 – 15.15 uurSportXtraSporthal
18.15 – 22.45 uurMuziekvereniging AuroraToneelzaal
18.30 – 23.00 uurThe Mall
19.30 – 21.30 uurPop/Showkoor HeartbeatAchterzaal
Hier boven ziet u onze vaste verhuurders, er is nog ruimte over,
bel of mail ons voor meer informatie over de verhuur

Zaterdag

13:30 – 15:30 uur Badminton De StolpSporthal
17:00 – 18:00 uurTheater zaalvoetbal
19:00 – 23:00 uurDisco Zonder Drempels
Hier boven ziet u onze vaste verhuurders, er is nog ruimte over,
bel of mail ons voor meer informatie over de verhuur.

Zondag

14.00 – 16.00 uurKlaverjassen
15:00 – 17:00 uur ZOL Koedijks CultuurtjeToneelzaal
20.00 – 10.30 uur Dylan 8011 December
Hier boven ziet u onze vaste verhuurders, er is nog ruimte over,
bel of mail ons voor meer informatie over de verhuur